Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior GL Accountant

Devire O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Obecnie, dla jednego z naszych wiodących Klientów poszukujemy bardzo doświadczonej w proceach GL księgowej/ księgowego.

Numer ref.: PL43081

Zadania na stanowisku:

  • Terminowe tworzenie i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z przepisami lokalnymi oraz regulacjami US GAAP

  • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont bilansowych

  • Scisła współpraca ze spółkami z USA

  • Przygotowywanie danych oraz sporządzanie raportów zgodnie z wymogami firmy

  • Wspieranie corocznego audytu zewnętrznego i procesów przeglądu kwartalnego

  • Wspracie kontroli przy regulacjach SOX

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość/ekonomia)
  • Doświadczenie na stanowisku w dziale General Ledger lub w audycie/konsolidacjach/ (mile widziane środowisko SSC. firma produkcyjna)
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość środowiska Excel
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej
  • Dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność oraz zaangażowanie

Co oferuje Pracodawca?

  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Imprezy zespołowe w biurze i poza nim
  • Wsparcie Zespołu HR w procesie rekrutacji i onboardingu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne