Oferta pracy

Senior GL Accountant with English

HRK S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za miesięczną księgowość i sprawozdawczość zgodnie z US GAAP oraz sprawozdawczość statutową zgodnie z lokalnymi GAAP dla kilku podmiotów,

  • Księgowanie i uzgadnianie rachunków bankowych dla kilku podmiotów,

  • Przygotowywanie miesięcznych komentarzy do zmian księgowych (p/l i b/s) oraz uzgodnień bilansowych,

  • Ścisła współpraca z działem FP&A w regionie EMEA w zakresie komentarzy do prognoz dla kluczowych obszarów księgowych,

  • Zapewnienie wsparcia dla rocznego audytu US GAAP oraz procesów przeglądu kwartalnego,

  • Ścisła współpraca z zespołem podatkowym EMEA w zakresie rocznych obliczeń podatkowych, deklaracji CIS, przygotowania deklaracji VAT / kwestii ad hoc oraz przygotowywania prognoz kwartalnych dla różnych krajów,

  • Współpraca z audytem wewnętrznym, a także z działami zakupów, AR czy AP,

  • Identyfikowanie efektywności i możliwości automatyzacji.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zespołach księgowych lub finansowych,

  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową,

  • Elastyczne godziny pracy - możliwość krótszej pracy w piątki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • jeden krótszy dzień pracy

HRK S.A.

Zespół HRK SSC/BPO specjalizuje się w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w całej Polsce. Współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami z całego świata i wspieramy naszych klientów w budowaniu struktur organizacji od podstaw, przekształcaniu ich w centra kompetencyjne oraz w realizacji pojedynczych rekrutacji.

Zespół realizuje pełne spektrum projektów - od poziomu entry level, poprzez stanowiska specjalistyczne, managerskie oraz dyrektorskie (executive search). Posiadamy duże doświadczenie w rekrutacji na stanowiska w obszarze: finanse and księgowość, HR, operacje, obsługa klienta, czy helpdesk.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy