Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior GL Accountant with Spanish

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Zadania:

  • Obsługa działań księgi głównej, w tym rozliczeń międzyokresowych, rezerw, czy przeszacowań,
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca i raportowanie ich w systemie,
  • Działania związane ze środkami trwałymi,
  • Analiza bilansu oraz rachunku zysków i strat pod kątem wyszukania błędów księgowania i prawidłowego stosowania zasad rachunkowości,
  • Przygotowywanie comiesięcznych uzgodnień między kontami księgi głównej,
  • Udział w przenoszeniu procesu z Hiszpanii związany z wyjazdami na tranzycje.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości, szczególnie w procesach GL (znajomość środowiska SSC będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym oraz angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
  • Znajomość programu SAP oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dogodną lokalizację biura,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne