Senior Grafik / UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-25
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-03-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    O Lingaro

    Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2008r. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Data Analytics i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.

    W tej chwili zatrudniamy już ponad 500 pracowników w lokalizacjach: w Warszawie oraz Lublinie, Manili na Filipinach i Cincinnati w USA.

    570+ people
    International Customers from Fortune Global 500 list
    Offices in Poland, Manila
    and USA
    Business Intelligence, Data Analytics, and Big Data
    Technologies: Azure, AWS, Oracle, Microsoft, SAP, Teradata, Big Data, Artificial Intelligence, Tibco, Power BI, Qlik, Domo and many more

    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA

    • Opracowywanie koncepcji graficznych rozwiązań, wizualizacja pomysłów na podstawie wymagań biznesowych
    • Makietowanie, prototypowanie i projektowanie za pomocą preferowanych narzędzi
    • Prezentowanie stakeholderom swoich propozycji
    • Bliska współpraca z naszymi międzynarodowymi zespołami
    • Docelowo - samodzielne rozpoznawanie podczas warsztatów potrzeb klienta biznesowego i użytkownika końcowego dotyczących designu graficznego i UX-owego we wdrażanych przez Lingaro produktach

    WYMAGANIA

    • 3 - 6 lat udokumentowanego doświadczenia w obszarze projektowania graficznego/UX-owego (Podeślij nam swoje portfolio razem z CV!)
    • Chęć rozwoju w obszarze UX/UI
    • Doświadczenie w zbieraniu i analizowaniu wymagań dotyczących designu graficznego i UX/UI we współpracy z biznesem
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.  Pracujemy tylko w języku angielskim. Dołączysz do międzynarodowego zespołu i będziesz współpracował z anglojęzycznymi klientami.
    • Ciekawość, chęć poznawania, uczenia się i rozwoju. Kreatywne i analityczne podejście po proponowanych rozwiązań dotykających różnych branż i rynków.
    • Łączenie zdolności i zainteresowań z różnych obszarów: technologii, marketingu, psychologii, grafiki, estetyki
    • Znajomość aktualnie obowiązujących trendów graficznych (wcześniejsze doświadczenia na stanowisku grafika, będą atutem)

    OFERUJEMY

    • Pracę z fantastycznymi ludźmi w świetnej niekorporacyjnej atmosferze
    • Rozwój dzięki realizowaniu projektów z ekspertami Business Intelligence i Hurtowni Danych
    • Międzynarodowe projekty w metodyce Scrum
    • Pracę z najnowszymi technologiami
    • Regularne szkolenia wewnętrzne
    • Współtworzenie fajnej firmy
    • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą

    BENEFITY

    • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party i inne
    • Wyjścia integracyjne z zespołem
    • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport
    • Elastyczne godziny pracy
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Elastyczne warunki zatrudnienia

    Przesyłając aplikację i naciskając przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub Wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lingaro Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]