Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Graphic Designer

HIGH FREQUENCY SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

Szeroko rozumiane działania graficzne, od projektowania 2D, poprzez prosty montaż video, do realizacji zleceń 3D. Udział w procesach kreatywnych, w tym w przygotowaniu prezentacji przetargowych. Wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w projektowaniu graficznym, popartego profesjonalnym portfolio.

  • Duże doświadczenie z zakresu DTP.

  • Samodzielne tworzenie koncepcji kreatywnych, w tym udział w przygotowaniu materiałów przetargowych.

  • Wyczucie artystyczne, znajomości trendów i designu oraz kreatywność.

  • Biegła znajomość: Adobe Illustrator, Photoshop.

  • Biegła znajomość Adobe InDesing, Premiere Pro, After Effect będzie dużym atutem.

  • Wykształcenie kierunkowe - preferowana Akademia Sztuk Pięknych.

  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy.

  • Zdolność pracy wielozadaniowej.

  • Dokładność.

  • Terminowość.

  • Dyspozycyjność.

  • Doświadczenie w zakresie projektowania stanowisk targowych/ eventowych będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w wyjątkowym otoczeniu. Biuro w domu z ogrodem na Woli Justowskiej.

  • Lekcje angielskiego.

  • Pakiet szkoleń.

  • Grille w ogrodzie.

  • Super rodzinną atmosferę.

  • Mnóstwo wyzwań i nieograniczone możliwości rozwoju.

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji wraz z portfolio

2

Analiza CV

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Wynik rekrutacji

HIGH FREQUENCY SP. Z O.O.

High Frequency to zespół kreatywnych, zaangażowanych, uśmiechniętych profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi marketingowe, począwszy od projektów graficznych, poprzez merchandising, aż do obsługi social media i kreowania dedykowanych aplikacji.

Współpracujemy z globalnymi korporacjami, dostarczając dla nich usługi o ponadprzeciętnej jakości 😊

Przewiń do profilu firmy