Oferta pracy

Senior Graphic Designer

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie materiałów graficznych dla działu marketingu

  • Wyznaczanie i dbanie o spójność komunikacji wizualnej firmy na rynkach polskich i zagranicznych

  • Przygotowanie projektów graficznych w ścisłej współpracy z działem marketingu, współpraca z działami produktu, sprzedaży i HR

  • Dbanie o właściwą archiwizację materiałów

  • Konsultowanie projektów mniej doświadczonych członków zespołu

  • Szerzenie wzorców projektowych wśród zespołów utrzymujących i rozwijających produkty firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym na samodzielnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator - must have

  • Wysoka wiedza z zakresu typografii, teorii barw, kompozycji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu i nadawania priorytetów

  • Proakywne podejście w codziennych zadaniach

  • Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • Gotowość do spotkań w naszym Gdyńskim biurze 1 raz w miesiącu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 7 000 - 9 000 zł netto na B2B

  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy sobie ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania :)

  • Opiekę medyczną oraz lekcje angielskiego z native speakerem

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • A jeśli chcesz pracować stacjonarnie - mamy nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

No Fluff Jobs sp. z o.o.

W No Fluff Jobs już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji IT. Jesteśmy jedynym portalem z ogłoszeniami o pracę w Polsce, który wymaga publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Zależy nam na utrzymaniu unikalnej kultury organizacyjnej. Nasz ponad 70-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy