Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Graphic Designer

Gigaprint Piotr Gołaszewski

5 5007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik, materiałów reklamowych, stron i sklepów internetowych opartych o Wordpress na potrzeby klientów

  • Projektowanie elementów graficznych na strony internetowe

  • Współpraca z klientami, podwykonawcami

  • Dbanie o jakość i spójność realizowanych projektów

  • Prowadzenie działań wizerunkowych

  • Zarządzanie firmową stroną internetową opartą o Wordpress

Nasze wymagania

  • Kreatywne, samodzielne myślenie i podejmowanie decyzji

  • Zmysł estetyczny

  • Znajomość trendów w reklamie i komunikacji wizualnej

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz przy wielu projektach jednocześnie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

  • Znajomość systemu Wordpress

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Parking dla pracowników

  • Telefon służbowy

  • Spotkania integracyjne

  • Praca w młodym i ambitnym zespole

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Tworzymy pięcioosobowy zgrany zespół zajmujący się szeroko pojętą reklamą, drukiem i poligrafią.

Aktualnie rozszerzamy swoją ofertę o producty home, office decor kierowaną na rynki zachodnie.

Posiadamy dobrze wyposażone stanowiska pracy oraz bogate portfolio klientów.

Wyróżnia nas dynamiczny rozwój i wysokiej jakości park maszynowy.

Jesteśmy nastawieni na dalszy rozwój i w związku z tym doceniamy ludzi kreatywnych, błyskotliwych, i zaangażowanych w swoją pracę.

Przewiń do profilu firmy