Oferta pracy

Senior Graphic Designer

Albedo Marketing Sp. z o.o.

  • Góralska 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Góralska 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kreatywnych projektów marketingowych i ich realizacja graficzna

  • Bieżąca obsługa graficzna klientów agencji – znane europejskie i polskie marki

  • Realizacja projektów głównie w dziedzinie print, POSM oraz w mniejszym stopniu w digitalu

  • Opracowanie i wizualizacja wystroju punktów wsparcia sprzedaży – m.in. wysp produktowych, standów, stoisk animacji sprzedaży itp.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Atrakcyjne portfolio z pracami prezentującymi autorskie realizacje ze szczególnym uwzględnieniem key visuali marketingowych, layoutów, wizualizacji POSM

  • Znajomość zasad projektowania marketingowego

  • Dokładność i dbałość o detale, orientowanie się w obowiązujących trendach

  • Doskonała znajomość Adobe PS, bardzo dobra AI, ID

To oferujemy

  • Pracę w firmie znajdującej się w czołówce polskich agencji marketingowych

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Projekty dla największych polskich i światowych marek

  • Znakomite środowisko do rozwoju i przyjazną atmosferę pracy

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku

Jeśli w Twojej głowie nieustannie rozkwitają nowe idee, kochasz design, nie boisz się odjechanych pomysłów, a pakiet Adobe nie jest Ci obcy, to mamy dla Ciebie pracę, w której możesz projektowo zaszaleć!