Logo Pracuj.pl

Senior Graphic Designer

CUSHMAN & WAKEFIELDO firmie

CUSHMAN & WAKEFIELD

rondo Daszyńskiego 2b

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie linii kreatywnych (w tym logotypów)
  • Tworzenie projektów graficznych materiałów marketingowych (w tym projektowanie i skład tekstu/broszur + Przygotowanie materiałów do druku)
  • Projektowanie graficzne na potrzeby projektów interaktywnych
  • Skład animacji i filmów
  • Projektowanie infografik
  • Projektowanie prostych stron www
  • Współpraca z zespołem marketingu i komunikacji
  • Współpraca z działem badań i analiz
  • Współpraca z działami sprzedażowymi
  • Współpraca z działami międzynarodowymi w regionie EMEA

Nasze wymagania

  • Biegła / zaawansowana znajomość pakietu Adobe (szczególnie: InDesign, Illustrator, Photoshop, PowerPoint)
  • Znajomość obsługi pozostałych narzędzi pakietu Adobe (Premiere, After Effects)
  • Znajomość obsługi pakietu Office365 (Teams, Planner, Outlook, Onedrive)
  • Mile widziana znajomość obsługi oprogramowania Ceros oraz programów umożliwiających tworzenie map (Qgis, Arcgis, wtyczka Arcgis do pakietu Adobe)
  • Zainteresowanie tworzeniem i realizacją projektów graficznych i interaktywnych, prostych animacji
  • Mile widziana umiejętność tworzenia stron internetowych
  • Minimum 4-5 letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania graficznego poparte stosownym portfolio i / lub referencjami
  • Kreatywność, proaktywne podejście i otwartość
  • Umiejętność pracy w zespole i inspirowania jego członków, dzielenie się wiedzą
  • Umiejętność sprawnego zarządzania zadaniami i projektami, w tym monitorowania zasobów i harmonogramu pracy w celu terminowego dostarczenia końcowego projektu/produktu/zlecenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Koordynacja współpracy z wewnętrznymi klientami
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i usługodawcami
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu
  • Mile widziane zdolności ilustracyjne oraz doświadczenie w agencji kreatywnej lub innym miejscu o podobnej specyfice
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami
  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu specjalistów
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy:
  • Program pro-pracowniczy „Benefity w Twoich rękach (min. Programy dbające o formę psychofizyczną, sesje z psychologiem, program wellbeing)
  • Multisport, Prywatna opieka medyczna, Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z funduszu socjalnego + Program Kafeteryjny
  • Nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe
  • Platforma do nauki języków obcych
  • Kluby Pasji dla pracowników
  • Praca w nowoczesnym biurze zapewniającym najwyższe standardy ochrony zdrowia.
  • Pracodawca zapewnia nowoczesne biuro i wyjątkową architekturę wnętrza w tym udogodnienia takie jak m.in.: salę do ćwiczeń, pokój do relaksacji, fotel masujący, salę do jogi, dużą kafeterię i kuchnię, tematyczne sale spotkań, nowoczesna technologię telekomunikacyjną, i inne)
  • Świetna lokalizacja w centrum miasta, biurowiec bezpośrednio połączony z metrem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Rekrutacja dwuetapowa z zadaniem graficznym do wykonania w etapie drugim.

Aktualne oferty pracodawcy
R115953

Senior Graphic Designer, rondo Daszyńskiego 2b, Warszawa