Oferta pracy

Senior Graphic Designer

Coral-Club Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Misją naszej firmy jest promowanie zdrowego stylu życia w oparciu o optymalne nawodnienie, zdrowe odżywianie i dobrane suplementy diety. Oferujemy wysokiej jakości produkty o pełnowartościowym składzie, zawierające zbalansowane składniki naturalne o synergicznym działaniu. Aby jakość naszych produktów współgrała z contentem graficznym, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Designer / Starszego Grafika, która wzmocni zasoby kreatywne naszego zespołu.

Jako międzynarodowa firma oferujemy pracę w różnorodnym, przyjaznym i młodym zespole z wartościami i poczuciem misji. Damy Ci możliwość rozwoju swoich umiejętności, a także wsparcie współpracowników - jesteśmy otwarci na nowinki, które odzwierciedlą specyfikę naszej firmy i spełnią wymagania klientów.

Proponujemy dogodną formę współpracy (umowa lub B2B) i cykl szkoleń bazowych. Zostaniesz wprowadzony do zespołu, organizacji oraz w aktualne projekty. Otrzymasz również solidne wsparcie na początkowym etapie pracy w firmie od grona osób, dla których najważniejsza jest dobra atmosfera oraz przejrzyste wartości.

TWOJE ZADANIA

  • Kreowanie identyfikacji wizualnej firmy;
  • Tworzenie materiałów reklamowych i marketingowych (layoutów, banerów itp.) zgodnie ze strategią marki;
  • Ścisła współpraca z osobą na stanowisku Junior Designer / Młodszego Grafika - podział zadań i okazjonalna pomoc;
  • Kontakt ze specjalistami zewnętrznymi, freelancerami (w razie konieczności);
  • Przygotowywanie materiałów do druku i nadzór nad efektem końcowym produkcji.

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość graficznych narzędzi pracy - Adobe CC (InDesign, Illustrator, Photoshop);
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku;
  • Znajomość trendów w branży i grafice;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym.

UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE I INTERPERSONALNE

Oprócz twardych umiejętności, nie mniej istotne są dla nas miękkie i interpersonalne zdolności. To one wpływają na efektywność pracy oraz motywację zespołu do działania, a także dobre kontakty ze współpracownikami, klientami i partnerami.

Od kandydata oczekujemy inicjatywy, samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone mu zadania. Ważne jest dla nas przyswajanie informacji i jej jednoczesne filtrowanie, aby szybko przystąpić do konkretnego działania, niekiedy nad kilkoma projektami równolegle, według wytycznych biura centralnego firmy oraz potrzeb potencjalnego klienta.

Pragniemy, byś nie tylko wykonywał zadania z wykorzystaniem twardych umiejętności, ale stał się także decyzyjnym liderem, który spełni dwie kluczowe role: organizacyjną i kierowniczą. To Ty będziesz motywował współpracowników z oddziału, wspierał ich oraz udzielał pozytywnego i konstruktywnego feedbacku, doceniał prawidłowe wykonanie zadania na czas.

Liczymy na Twoją odwagę, kreatywność i umiejętność przekształcania problemów w wyzwania, którym nadasz odpowiedni priorytet. Wierzymy, że szybko zaadaptujesz się w naszej firmie i trybie pracy, dzięki czemu będziesz mógł nieustannie się rozwijać.

DODATKOWE ATUTY:

  • Doświadczenie zawodowe;
  • Portfolio - osiągnięcia w kreacji marketingowej i reklamowej;
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Znajomość innych programów graficznych;
  • Znajomość j. rosyjskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie;
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • Wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy