Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Helpdesk Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    CD PROJEKT RED to niezależne studio deweloperskie, znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi.

    W związku z ciągłym rozwojem studia, szukamy obecnie nowego członka zespołu IT, który będzie koordynował obszar prac Helpdesk. Jeśli posiadasz doświadczenie w dziale helpdesku i szukasz pracy pełnej ciekawych wyzwań w fantastycznej atmosferze – aplikuj!
    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

    • Realizacja i koordynacja prac Help Desk (przydzielanie zgłoszeń, czuwanie nad poprawnością wykonania zadań).
    • Prace związane z inwentaryzacją sprzętu i oprogramowania.
    • Dbanie o porządek w dziale.
    • Opisywanie faktur działowych w systemie Workflow.
    • Wpisywanie środków trwałych i dbanie o poprawność amortyzacji w systemie ERP.
    • Wsparcie pracowników działu w sprawach bieżących (aktualne sprawy Help Desku, wysyłanie sprzętu na gwarancję, itd.)
    • Zamawianie podstawowego softu i sprzętu dla działu IT/Produkcji zgodnie ze zgłoszeniami w systemie ticketowym.
    • Współpraca z oddziałami w Krakowie i we Wrocławiu.

    OCZEKIWANIA

    • Wykształcenie techniczne.
    • Co najmniej 5 lat na podobnym stanowisku.
    • Dobra organizacja czasu pracy.
    • Umiejętność zarządzania zespołem oraz szybkiego reagowania na pojawiające się problemy.
    • Asertywność.
    • Odpowiednia wiedza techniczna.
    • Dobra współpraca w zespole oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny).
    • Proaktywne nastawienie.
    • Doświadczenie w koordynowaniu prac co najmniej 2 osób - mile widziane.

    CO OFERUJEMY?

    • Pracę pełną wyzwań, w wyjątkowej atmosferze.
    • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
    • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz liczne wydarzenia integracyjne.
    • Możliwość pogłębienia dotychczasowego doświadczenia oraz zdobycie nowych umiejętności.
    • Siłownię czynną 24h na dobę z opieką trenera personalnego. :)

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy"

    Informacja na temat Twoich danych osobowych

    Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu zaproszenia Cię do naszego procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia, w tym prowadzenia negocjacji warunków pracy. Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

    bottom