Senior HR Business Partner

  • Gniezno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Gniezno 31710/001

    Stanowisko HR Business Partnera u naszego klienta, zakłada pełnienie roli kluczowego partnera dla kadry zarządzającej i kreatora rozwiązań HR.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest skandynawska firma produkcyjna wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy, stabilnością zatrudnienia i turkusowym stylem zarządzania.

    Opis stanowiska

    • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, onboarding, rozwój pracowników oraz innych
    • Realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze pracowników produkcyjnych
    • Zarządzanie procesem wdrażania zmian organizacyjnych
    • Koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników oraz analiza exit interviews odchodzących osób
    • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Wsparcie komunikacji w organizacji
    • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu)
    • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
    • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań

    Profil kandydata

    • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
    • Znajomość prawa pracy
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)
    • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
    • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
    • Mile widziana wiedza z zakresu coachingu/mentoringu

    Oferujemy

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
    • Elastyczne godziny pracy
    • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
    • Pracę w środowisku międzynarodowym
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców