Oferta pracy

Senior HR Business Partner

HRK S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, firmy z branży Retail,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja polityki personalnej zgodnej ze strategią firmy;
  • Doradztwo i wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży oraz Kierowników Sklepów w zakresie HR;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Odpowiedzialność za obszar szkoleń i rozwoju, w tym zarządzanie kilkuosobowym zespołem trenerów;
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowo-rozwojowych oraz tworzenie i implementacja nowoczesnych narzędzi i procesów w tym zakresie;
  • Koordynacja procesów oceny rocznej pracowników, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz employer brandingu;
  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy;
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcami;

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku HR Business Partnera;
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu procesów szkoleniowo-rozwojowych;
  • Bardzo dobra znajomość branży Retail – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia lub inne z obszaru HR);
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność oraz zaangażowanie;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Ogłoszenie archiwalne