Oferta pracy

Senior HR Business Partner

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii zarządzania zasobami ludzkimi Instytutu.

  • Bliska współpraca z kadrą menedżerską, aktywne doradztwo oraz rekomendowanie rozwiązań w obszarze HR.

  • Prowadzenie i koordynacja procesów i projektów HR (w tym między innymi: pozyskiwanie talentów, proces rekrutacji, onboardingu, oceny pracowników, planowanie zatrudnienia, projekty rozwojowe).

  • Wprowadzanie rozwiązań i narzędzi HR wspierających realizację celów Instytutu oraz w odpowiedzi na bieżące potrzeby Instytutu.

  • Udział w kształtowaniu kultury organizacyjnej Instytutu.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Instytutu na rynku pracy i w środowisku naukowym.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wskaźników HR, analiza i rekomendowanie działań.

  • Kontakt z dostawcami usług HR.

  • Koordynowanie pracy zespołu specjalistów i HR Business Partnerów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość zagadnień z obszaru procesów HR oraz prawa pracy.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych w języku angielskim.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania i utrzymywania relacji. Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków z nastawieniem na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na stanowisku Głównego specjalisty.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów.

  • Aktywny udział w pozyskiwaniu talentów i realizowaniu projektów HR.

  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy