Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior HR Specialist

Motife Sp. z o.o.

7 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Krupnicza 3
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Krupnicza 3

Kraków

MOTIFE to krakowski startup gdzie pomagamy międzynarodowym firmom technologicznym w otworzeniu biznesu w Polsce. Od założenia biura, poprzez rekrutację zespołów, aż po zarządzanie operacyjne - zapewniamy kompleksową obsługę, by pomóc zagranicznym firmom w rozpoczęciu działalności na naszym rynku.

Dynamicznie się rozwijamy, zatem poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Specjalista ds. HR do naszego zespołu w Krakowie. Będziesz odpowiedzialny/a za sprawy kadrowe i działania administracyjne w oddziałach naszych klientów, czyli międzynarodowych firm z branży IT.

Lokalizacja: Kraków, Krupnicza

Wynagrodzenie: 7 000 - 9 000 zł brutto

Typ umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B

Tryb pracy: Hybrydowy (3 dni z biura / 2 dni zdalnie)

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań HR-owych (m.in. onboarding, offboarding, listy obecności, zarządzanie benefitami, BHP, zatwierdzanie list płac, tworzenie polityk i procedur),
  • Procesy administracyjne (m.in. zarządzanie środkami trwałymi, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, inwentaryzacja biura, administrowanie kontrolą dostępu, realizowanie zakupów i utrzymanie relacji z dostawcami),
  • Zadania administracyjne związane z finansami (m.in. weryfikacja/zatwierdzanie faktur, aktualizacja budżetów wewnętrznych, wsparcie planowania budżetowego, zarządzanie wydatkami),
  • Zarządzanie dokumentacją papierową/cyfrową (m.in. umowy o pracę i B2B, umowy prawne i z umowy z dostawcami/sprzedawcami),
  • Aktualizowanie danych w systemach HR-owych firmy (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych),
  • Obsługa bieżących spraw i zapytań związanych z biurem,
  • Organizowanie imprez firmowych, lunchy itp.,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
  • Biegła znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, najlepiej w międzynarodowym środowisku,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku start-up'owym i procesach finansowych jako dodatkowy atut

Idealny kandydat/ka posiada:

  • Wysoki poziom odpowiedzialności i samodzielności od pierwszego dnia pracy,
  • Proaktywne i wielozadaniowe podejście do codziennych obowiązków,
  • Mocne kompetencje komunikacyjne (zarówno werbalne, jak i pisemne)
  • Wysokie umiejętności organizacyjne,
  • Chęć do pracy w środowisku start-upowym

To oferujemy:

  • Przyjazne środowisko startupowe, w którym masz realny wpływ na jakość świadczonych usług,
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport i inne,
  • Wsparcie Twojego rozwoju zawodowego poprzez m.in. budżet szkoleniowy, cotygodniowe lekcje języka angielskiego oraz mini bibliotekę,
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w start-upie, w międzynarodowym środowisku klientów,
  • Przytulne biuro w samym centrum Krakowa

Ogłoszenie archiwalne