Senior HR Specialist with French

Antal SSC/BPO

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Międzynarodowe centrum usług wspólnych wspierające operacje bankowe.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i motywowanie do osiągania wyników przez 8 osobowy zespół specialistów HR

  • administrację danymi HR oraz proces obsługi klienta dla wyznaczonych krajów europejskich

  • zarządzanie operacyjne, zarządzanie interesariuszami biznesowymi;

  • umiejętność szybkiego i właściwego podejmowania decyzji

  • podejmowanie decyzji w obszarach związanych z codziennym procesem

  • opracowywanie / zrewidowanie wskaźników operacyjnych, procedur dla efektywnych operacji, obniżonych kosztów, zwiększonej produktywności, zrównoważonej jakości itp.

  • rozwiązywanie problemów krótko- i długoterminowych

  • współpraca z działem audytu

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 lata doświadczenia w administracji HR, płacach lub innych operacjach HR dla regionów UE. Preferowane doświadczenie francuskie

  • mile widziane doświadczenie w roli kierowniczej ale kandydaci z poziomu seniora również będą rozpatrzeni

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (minimum C1)

  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

  • umiejętności analityczne i szybkie podejmowanie decyzji

  • posiadanie cech przywódczych

  • umiejętność automotywacji i kreatywność

  • umiejętności monitorowania, kontrolowania i trafnego delegowania

  • umiejętności mentorskie i coachingowe

Pracodawca oferuje

  • rozwojowe i pełne wyzwań stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • pracę w pełnym wymiarze w modelu hybrydowym z nowoczesnym biurem w Krakowie

  • wiele możliwości rozwoju

  • benefity pozapłacowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy