Logo Pracuj.pl

Senior HRBP dla Regionu Północnego

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii HR w naszych sklepach;
  • Bezpośrednią współpracę z menedżerami i dyrektorami w regionie oraz wsparcie ich w realizacji celów biznesowych;
  • Współtworzenia i rozwijanie zespołów przez rekrutację, szkolenie, budowanie planów rozwojowych oraz efektywnych struktur;
  • Wsparcie menedżerów w zakresie zarządzania zmianą;
  • Udział w projektach HR’owych, w tym uczestnictwo w opracowywaniu, wdrażaniu oraz doskonaleniu procesów HR w różnych obszarach;
  • Aktywne wspieranie menedżerów w zarządzaniu trudnymi sytuacjami pracowniczymi.

Nasze wymagania

  • Praca HRBP niezależnie od modelu jest chwilami trudna, nie ma stałego rytmu i utartych schematów. Wymaga zróżnicowanych kompetencji, od budowania relacji, po myślenie analityczne. Dzień HRBP to opieka nad całym przekrojem procesów HR
  • Praca z ludźmi w strukturach terenowych jest dla Ciebie wyzwaniem i przyjemnością w jednym;
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności myślenia strategicznego, dokonujesz trafnej analizy i budujesz rozwiązania;
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej;
  • Masz minimum 4 letnie doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych, szkoleniowo-rozwojowych, ocen pracowniczych oraz w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań HR;
  • Komunikujesz się w języku angielskim;
  • Jesteś samodzielny i potrafisz działać multi zadaniowo;
  • Jesteś mobilny i praca wyjazdowa wpisuje się w Twój rozwój.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze zarządzania w zespole profesjonalistów i pasjonatów handlu;
  • Szansę na dalszy rozwój w ramach organizacji;
  • Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych;
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.
  • Umowę o pracę, samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Miasto:

Region Północ

Senior HRBP dla Regionu Północnego, łódzkie