Oferta pracy

Senior HRBP dla Regionu Północnego

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii HR w naszych sklepach;

  • Bezpośrednią współpracę z menedżerami i dyrektorami w regionie oraz wsparcie ich w realizacji celów biznesowych;

  • Współtworzenia i rozwijanie zespołów przez rekrutację, szkolenie, budowanie planów rozwojowych oraz efektywnych struktur;

  • Wsparcie menedżerów w zakresie zarządzania zmianą;

  • Udział w projektach HR’owych, w tym uczestnictwo w opracowywaniu, wdrażaniu oraz doskonaleniu procesów HR w różnych obszarach;

  • Aktywne wspieranie menedżerów w zarządzaniu trudnymi sytuacjami pracowniczymi.

Nasze wymagania

  • Praca HRBP niezależnie od modelu jest chwilami trudna, nie ma stałego rytmu i utartych schematów. Wymaga zróżnicowanych kompetencji, od budowania relacji, po myślenie analityczne. Dzień HRBP to opieka nad całym przekrojem procesów HR

  • Praca z ludźmi w strukturach terenowych jest dla Ciebie wyzwaniem i przyjemnością w jednym;

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności myślenia strategicznego, dokonujesz trafnej analizy i budujesz rozwiązania;

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej;

  • Masz minimum 4 letnie doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych, szkoleniowo-rozwojowych, ocen pracowniczych oraz w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań HR;

  • Komunikujesz się w języku angielskim;

  • Jesteś samodzielny i potrafisz działać multi zadaniowo;

  • Jesteś mobilny i praca wyjazdowa wpisuje się w Twój rozwój.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze zarządzania w zespole profesjonalistów i pasjonatów handlu;

  • Szansę na dalszy rozwój w ramach organizacji;

  • Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych;

  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;

  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Umowę o pracę, samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przewiń do profilu firmy

Miasto:

Region Północ