Oferta pracy

Senior Human Resources Recruiter

LCloud Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pełnym cyklem rekrutacyjnym

  • planowanie i prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska techniczne

  • identyfikowanie wymagań na otwarte stanowiska (m.in. przeprowadzanie analizy stanowisk pracy, tworzenie opisów stanowisk)

  • wybór najlepszych kryteriów selekcji i oceny w procesach rekrutacyjnych

  • aktywne budowanie puli (bazy) talentów z wykorzystaniem różnych technik sourcingu

  • budowanie i utrzymywanie proaktywnych relacji z potencjalnymi kandydatami w celu stworzenia bazy talentów,

  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów, badań z kandydatami w celu określenia ich predyspozycji do stanowiska

  • planowanie i uczestniczenie w bezpośrednich rozmowach kwalifikacyjnych z kandydatami

  • projektowanie i prowadzenie Assessment Centers

  • planowanie i realizacji działań employer brandingowych

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi

  • prowadzenie procesu onboardingu nowo zatrudnionych pracowników

  • planowaniu programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra orientacja w procesach rekrutacji w branży IT

  • szeroko rozbudowane relacje z kandydatami z obszarów IT

  • doświadczenie w tworzeniu i realizowaniu kompleksowej strategii employer brandingu

  • bardzo dobra znajomość narzędzi rekrutacyjnych i procesów automatyzujących proces rekrutacji

  • samodzielność w realizacji strategicznych zadań w obszarze rekrutacji

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku,

  • dostęp do najnowszych i technologii - cloud computing,

  • pracę dla prestiżowych, wymagających klientów,

  • pracę w kreatywnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • pracę zdalną z dowolnego regionu Polski,

  • umowę o pracę lub B2B na pełen etat,

O nas

Jesteśmy pierwszym polskim Partnerem Amazon Web Services o statusie Advanced oraz autoryzowanym Partnerem Google Cloud Platform. To jednak nie wszystko! Możemy się również pochwalić takimi tytułami jak: AWS Well-Architected Advanced Consulting Partner, AWS DevOps Competency czy lider rankingów clutch.co. To właśnie takie sukcesy napędzają nas do działania i ciągłego rozwoju. W związku z tym, mamy ręce pełne pracy i liczymy, że Ty nam pomożesz.