Oferta pracy

Senior Inbound Planner

DanfossO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie surowców oraz części

  • Monitorowanie dostaw

  • Kontakt i współpraca z dostawcami

  • Utrzymywanie stanu zapasów i części na wyznaczonym poziomie

  • Rozwój i optymalizacja procesów w celu zapewnienia najlepszych praktyk w obszarach funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • Min. 2 doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (Logistyka / Zarządzanie Łańcuchem Dostaw)

  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji, analizowania i negocjowania

  • Proaktywny sposób myślenia oraz motywacja do działania

  • Uporządkowany i wytrwały sposób pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie

  • Poszanowanie i zrozumienie potrzeb biznesowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość MS Office (Excel), doświadczenie z SAP R3 i Business Intelligence

  • Znajomość Anaplan będzie dodatkowym atutem

Danfoss

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Przewiń do profilu firmy

Job Description

Obecnie do naszego zakładu w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty, który obejmie stanowisko: Senior Inbound Planner. Jeżeli dobrze odnajdujesz się w obowiązkach związanych z łańcuchem dostaw, pasjonuje Cię logistyka, a Twoje umiejętności oraz wiedza poparte są kilkuletnim doświadczeniem, to może szukamy właśnie Ciebie! Poszukujemy osoby zorientowanej na wyniki i innowacyjnej, która dołączy do naszego zespołu i pomoże ustrukturyzować, rozwinąć i zoptymalizować nasze procesy.