Oferta pracy

Senior/Innovation Designer

Europejski Fundusz Leasingowy

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Jeżeli…

• dobrze rozumiesz oczekiwania i potrzeby dzisiejszych Klientów

• nie boisz się rozmawiać z ludźmi i wzbudzasz zaufanie konieczne przy prowadzeniu wywiadów i projektów badawczych

• masz doświadczenie w prowadzeniu testów użyteczności

• potrafisz odważnie stawiać hipotezy, weryfikować je i szybko wyciągać wnioski

• znasz i potrafisz zastosować kreatywne strategie identyfikacji problemów

• praca w zespołach scrum jest dla Ciebie przyjemnością

• brałaś/eś udział w projektach przy analizowaniu, projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu innowacji

• pracowałaś/eś jako UX/UI Designer

• potrafisz projektować nie tylko piękne rzeczy ale przede wszystkim użyteczne

• Design Thinking, Lean Startup nie są dla Ciebie pojęciami z książek

• kreatywnie potrafisz wykorzystać niezbędne oprogramowanie np. pakiet Adobe

• znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Nasze wymagania

możesz u nas…

• kreować rzeczywistość odpowiadając na potrzeby i oczekiwania Klientów

• dołączyć do nowej inicjatywy

• wesprzeć nas w przeglądzie i analizie rynku w poszukiwaniu rozwiązań odpowiadających trendom konsumenckim i innowacyjnym technologiom

• odpowiadać na potrzeby przy użyciu nowatorskich rozwiązań

• brać odpowiedzialność za to, co robisz

To oferujemy

  • udział w innowacyjnym przedsięwzięciu

  • umowę B2B oraz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • hybrydowy model pracy oraz system „home office”

  • bliski kontakt z ludźmi: Klientami i współpracownikami w zespole

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej np.: wynajmu samochodu

  • aktywności sportowe i prozdrowotne

  • dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach

  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo – rekreacyjny

  • smart casual nie tylko w piątki :-)

  • pracę w kompleksie Business Garden – w centrum Wrocławia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Program Wellbeing

Innowacje zmieniają świat i nasze zachowania.

Wszystko staje się „digital”, „mobile”, „cloud”, „video”. Zbuduj z nami coś, co pozytywnie zaskoczy świat. Dołącz do Departamentu Innowacji EFL.

Przewiń do profilu firmy