Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Integration Engineer

PSE INNOWACJE SP Z O O

Skarbowców 23B

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SOAP

  • WSDL

  • XSD

  • XPath

  • Java

  • XML

  • SOA

  • IBM WebSphere

  • IBM AppConnect

Mile widziane

  • SoapUI

  • Oracle

  • MariaDB

  • IBM BPM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju i utrzymaniu korporacyjnej szyny usługowej

  • Projektowanie i implementacja usług biznesowych i integracyjnych

  • Serwis istniejących usług, analiza i usuwanie zgłaszanych błędów lub awarii

  • Dokumentowanie wytwarzanych usług, utrzymanie aktualnego rejestru usług

  • Rozwijanie i stosowanie standardów implementacyjnych i dokumentacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź inne techniczne

  • Doświadczenie minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość produktów rodziny IBM WebSphere od strony developerskiej: IIB/ACE, MQ, BPM etc.

  • Praktyczna znajomość SOAP, WebServices, WSDL, XSD, XPath

  • Praktyczna znajomość XML, XPath

  • Znajomość Java

  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle, MariaDB

  • Znajomość metod zabezpieczania komunikacji między systemami

  • Zainteresowanie tematyką integracji systemów z zastosowaniem SOA/ESB

  • Zacięcie inżynieryjne w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w ramach zespołu

  • Znajomość narzędzi XMLSpy, SOAP UI, git, Enterprise Architect, Confluence, Jira

  • Znajomość narzędzia ELK Stack

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Praca nie musi być nudna. Może być zabawna i twórcza. Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji. Jednocześnie utrzymujemy rodzinną atmosferę, pomagamy sobie i razem cieszymy się sukcesami.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących pracy z Nami, zaaplikuj i przyjdź na spotkanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji
1

Ocena doświadczenia na bazie przesłanego CV

2

Rozmowa telefoniczna / review cv

3

Rozmowa techniczna

4

Przedstawienie oceny / oferty przez PSE Innowacje

5

Podjęcie ostatecznej decyzji przez kandydata

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania IT dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych, co jest naszym wkładem w budowanie innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.

Przewiń do profilu firmy