Oferta pracy

Senior Internal Auditor

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz brać udział w identyfikacji ryzyk oraz projektowaniu audytów i zadań doradczych do uwzględnienia w planie rocznym

  • Weźmiesz odpowiedzialność za planowanie i realizację operacyjnych i finansowych audytów wewnętrznych we wszystkich obszarach działalności Allegro

  • Będziesz wykonywać oceny ryzyka oraz oceny skuteczności kontroli wewnętrznych i efektywności procesów biznesowych

  • Poprowadzisz projekty doradcze, wspierające kierownictwo Allegro w zapewnianiu ładu korporacyjnego i ciągłym podnoszeniu jakości zarządzania ryzykiem

  • Zadbasz o czytelną i treściwą dokumentację przeprowadzonych procedur

  • Będziesz przygotowywać raporty adresowane do interesariuszy o zróżnicowanych specjalizacjach, na różnych poziomach organizacji

  • Będziesz odpowiadać za komunikowanie rekomendacji i omawianie ich z osobami bezpośrednio decydującymi o ich realizacji - regularna współpraca z interesariuszami do poziomu “Exec - 1” i okazjonalna z członkami Executive Team

  • Będziesz tworzyć jeden zespół z audytorami technologicznymi, współpracując na bieżąco i wymieniając się wiedzą dla optymalizacji efektówy Waszej pracy

  • Będziesz monitorować wdrażanie zaleceń po zakończonych audytach i służyć radą w ich realizacji

  • Zadbasz o identyfikację i wdrażanie możliwych usprawnień w pracy Audytu Wewnętrznego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie kontroli wewnętrznej lub audycie wewnętrznym albo zewnętrznym (min. 4 lata)

  • Biegła znajomość MS Excela i wiedza, kiedy go nie używać, oraz chęć do nauki nowych rozwiązań

  • Doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych wolumenach danych

  • Umiejętność formułowania zwięzłych, precyzyjnych i dostosowanych do odbiorcy raportów w języku angielskim, oddzielając fakty od opinii i przedstawiając kontekst biznesowy oraz techniczny prezentowanych obserwacji i rekomendacji

  • Umiejętność wdrażania nowych rozwiązań oraz egzekwowanie wypracowanych standardów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym efektywną komunikację biznesową

  • Skrupulatność i nastawienie na detal

  • Wyróżnianie się umiejętnościami wnioskowania i budowania rekomendacji

  • Doskonała organizacja pracy swojej i innych

  • Dbałość o kompletną, zrozumiałą i użyteczną dokumentację, przedkładając treść nad formę

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W naszych audytach poznajemy badane obszary od podszewki, skupiamy się na rzeczywistych ryzykach i samodzielnie pozyskujemy dowody z systemów

  • Jesteśmy nastawieni na rozwój rozwiązań CAATs i continuous auditing, ograniczających powtarzalną pracę audytową i pozwalających nam skupić się na wnoszeniu wartości

  • Dajemy możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań i efektywnego wykorzystania tego, co już istnieje. Zaawansowane narzędzia są w Allegro na wyciągnięcie ręki, więc jeśli tylko zechcesz, możesz zapomnieć o rzeźbieniu formułek w Excelu

  • Oferujemy szeroki rozwój merytoryczny i wzrost dopasowany do Twoich potrzeb: szkolenia z kompetencji “miękkich” (m.in. non-violent communication, metodyka Kanban) i “twardych” (np. narzędzia big data) oraz certyfikacje; dostęp do technologii pozwalających stosować i doskonalić umiejętności ze szkoleń w pracy; udział w konferencjach jako słuchacz(ka) lub prelegent(ka); przekrojowe zadania, dające podstawy do rozwoju w wielu obszarach, w tym możliwość “turystyki zespołowej”

  • Jesteśmy elastyczni - pracujemy w metodykach zwinnych, a nasz ekosystem oparty jest na self-service'ach i własnych narzędziach usprawniających pracę

  • 93% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci