Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior International Release Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-10-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta – globalnej grupy z branży IT, ze względu na dalszy rozwój, poszukujemy do oddziału w Warszawie Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SK/10

Zadania:
  • zarządzanie obszarem wydań wiodącego globalnego systemu bankowości prywatnej ( Wealth Management / Private Banking),
  • ścisła współpraca z globalnie rozproszonymi działami rozwoju oprogramowania, architektury, wdrożeń, testów, jak i bezpośredni nadzór nad zespołami release management i bulid management,
  • planowanie, harmonogramowanie oraz kontrola wytwarzania, testowania i wdrażania wydań,
  • nadzór nad projektami realizowanymi w podległym obszarze ze szczególną koncentracją na jakość dostarczanych rozwiązań przy zachowaniu założonych wskaźników jakościowych oraz harmonogramów czasowych,
  • zapewnienie integralności pakietów wydań oraz ich komponentów, jak i bezpieczeństwa oraz integralności środowisk IT,
  • monitoring oraz wdrażanie najlepszych praktyk / procedur i skutecznych metodyk zarządzania projektami,
  • zarządzanie zasobami przydzielonymi do projektów oraz monitorowanie ich alokacji,
  • tworzenie środowiska pracy sprzyjającego innowacji, kwestionowaniu statusu quo oraz mentalnemu i merytorycznemu wychodzeniu poza standardowe schematy celem dostarczania nietuzinkowych rozwiązań,
  • rozwój podległych pracowników, ciągły coaching / mentoring, celem podnoszenia jakości pracy zespołu,
  • identyfikacja  obszarów wymagających usprawnień celem wdrażania odpowiednich zmian,
  • dbanie o dobrą atmosferę w zespole,
  • współpraca z departamentem HR – szczególnie w obszarze rekrutacji oraz działań szkoleniowo-rozwojowych podległych pracowników,
  • definiowanie potrzebnych zasobów do realizacji planowanych działań w tym uczestnictwo w rekrutacjach,
  • definiowanie potrzeb szkoleniowych / rozwojowych – szczególnie w odniesieniu do szkoleń technicznych,
  • raportowanie postępów realizowanych działań,
  • współpraca z innymi departamentami oraz oddziałami grupy.
Oczekiwania:
  • minimum 10 letnie doświadczenie w branży IT (wydania, dev ops, rozwój oprogramowania, zarządzanie projektami, architektura, testy etc.) w tym minimum 3 letnie doświadczenie na pozycji managerskiej w obszarze wydań - doświadczenie zdobyte w środowisku międzynarodowym będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w obszarze wydań dużych systemów – najchętniej dla branży finansowej ( banki, ubezpieczyciele, leasingi etc.) lub telekomunikacyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – dużym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozproszonymi globalnie,
  • ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu  projektami IT,
  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki, telekomunikacji lub pokrewne – mocnym atutem będzie doktorat lub MBA,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w kreowaniu środowiska pracy, które sprzyja innowacjom i osiąganiu nietuzinkowych, wykraczających poza trendy w branży wyników,
  • umiejętności budowania kompleksowej strategii funkcjonowania obszaru,
  • umiejętność kreatywnego, innowacyjnego podchodzenia do realizowanych zadań,
  • umiejętność rozwijania podległych zespołów / pracowników,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zaangażowanie,
  • nastawienie na skuteczne i etyczne działanie,
W zamian oferujemy:
  • pracę w prestiżowej globalnej korporacji, która należy do niekwestionowanych liderów w branży,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny i konkurencyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV)

Prosimy o podanie w temacie wiadomości: numeru referencyjnego oraz swojego nazwiska i imienia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się