Oferta pracy

Senior Investigator- specjalista ds. AML

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Starszy specjalista (Senior)

Masz doświadczenie w monitorowaniu transakcji Anti-Money Laundering, a dodatkowo dobrze posługujesz się językiem angielskim? Chcesz mieć swobodę działania i rozwijać się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych organizacji z sektora bankowego?

Jeśli tak, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Wspólnie z naszym klientem rozwijamy dział AML Transaction Monitoring i poszukujemy osób na stanowisko Senior AML Specialist.

Senior Investigator- specjalista ds. AMLNumer ref.: /207/06/2020/AR/53144
zadania
  • analiza informacji w obszarze transakcji bankowych oraz zgłoszeń wysokiego ryzyka
  • badanie historii transakcji, a także tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • weryfikacja transakcji
  • prowadzenie procesu kontroli jakości
oczekujemy
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze monitorowania transakcji AML,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1+)
  • wiedzy w jaki sposób i dlaczego odbywa się pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz unikanie płacenia podatków oraz jaki ma to wpływ na biznes
  • doświadczenia w prowadzeniu badań w obszarze Transaction Monitoring
  • znajomości globalnego systemu finansowego, bankowości, a także wymogów sprawozdawczości regulacyjnej
  • doświadczenia w pracy w renomowanych firmach świadczących usługi finansowe
  • certyfikat: CAMS/CFE/ICA mile widziane
  • mile widziana jest znajomość języka francuskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość uzyskania certyfikatów
  • wydarzenia sportowe
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy (start 8:00-10:00)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy