Logo Pracuj.pl

Senior Investigator - Starszy Specjalista ds. AML

ING Tech PolandO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Zajęcza 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza pozyskania informacji w obszarze transakcji bankowcyh
  • Badanie historii transakcji
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • Weryfikacja transakcji i zgłoszeń wysokiego ryzyka
  • Prowadzenie procesu kontroli jakości

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym powyżej 18 miesięcy stażu w obszarze monitorowania transakcji Anti-Money Laundering,
  • Rozumiesz dlaczego, oraz w jaki sposób odbywa się pranie brudnych pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz unikanie płacenia podatków, oraz potrafisz określić ich wpływ na biznes,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu badań w obszarze Transaction Monitoring, dotyczących m.in. analizy danych, transakcji i dokumentacji,
  • Rozumiesz globalny system finansowy i bankowości, a także wymogi sprawozdawczości regulacyjnej oraz skutki braku zgodności,
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość języka francuskiego lub holenderskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym,
  • Certyfikat zawodowy (CAMS, CFE, ICA lub ekwiwalent).
  • Doświadczenie w pracy w renomowanych organizacjach świadczących usługi finanso

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,
  • Certyfikacje i transfer wiedzy
  • Najnowsze technologie
  • Międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Pozostałe wymagania

  • Doświadczenie w pracy w renomowanych organizacjach świadczących usługi finansowe.

Senior Investigator - Starszy Specjalista ds. AML, Zajęcza 4, Warszawa