Senior Inżynier ds. Optymalizacji - Senior Lean Engineer (M/F)

Michael PageO firmie

  • Głogów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Senior Inżynier ds. optymalizacji - Senior Lean Engineer (m/f)Numer ref.: JN -102020-1240287

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej rozwijającej swoją działalność w Polsce szukamy osoby na stanowisko Senior Inżyniera ds. optymalizacji, która będzie odpowiedzialna za kompleksową optymalizację procesów w fabryce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest skandynawska firma produkcyjna zlokalizowana w województwie lubuskim.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie, analizowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Poprawa jakości i wydajności procesów
  • Prowadzenie codziennych inicjatyw rozwiązywania problemów
  • Wiodące kwalifikacje procesów i uruchomienie nowego sprzętu, maszyn i / lub ulepszeń,
  • Wdrażanie i utrzymywanie ustalonych praktyk / technik Ciągłego Doskonalenia
  • Wdrażanie programów i inicjatyw Lean, Six Sigma, Design Thinking i Kaizen,
  • Udział w kierowaniu zespołami w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów przy użyciu metodologii ciągłego doskonalenia,
  • Identyfikowanie, sugerowanie i wdrażanie najlepszych praktyk w celu ułatwienia najlepszych rozwiązań i metod, które zoptymalizują wprowadzanie zmian we wszystkich obszarach działalności.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 4-5 lat doświadczenia w obszarze optymalizacji procesów w firmie produkcyjnej
  • Myślenie procesowe i systemowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Niezależność w działaniu
  • Doświadczenie w ustrukturyzowanym rozwiązywaniu problemów i analizie przyczyn źródłowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w przyjemnym środowisku, w firmie o wysokich standardach pracy
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Bony na święta
  • Możliwość rozwoju zawodowego na poziomie międzynarodowym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy