Senior iOS Developer

Listonic

umowa o pracę
15 00021 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
16 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

  • Swift

Mile widziane

  • Combine

  • Async Await

O projekcie

Obecnie szukamy osoby, która będzie pracować nad rozwojem jakościowych aplikacji konsumenckich - naszych i naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie nowych funkcji i rozwój aplikacji mobilnych

  • uczestniczenie w kompletnym procesie tworzenia produktu od wczesnych faz projektowych do publikacji

  • nieustanny rozwój umiejętności

  • współpraca z zespołem IT i pozostałymi działami w firmie i/lub u klienta

Nasze wymagania

  • min. 4 letnie doświadczenie w programowaniu w iOS

  • dobra znajomość Swifta

  • znajomość Swift UI

  • dokładność i terminowość

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

  • znajomość combine / async await

  • doświadczenie leaderskie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia produktów wyróżnianych przez Apple, Google oraz użytkowników na całym świecie

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, przestrzeń na eksperymenty

  • kulturę dzielenia się wiedzą, pracę w zgranym i kompetentnym zespole

  • pracę zdalną (na stałe) lub w komfortowym biurze w samym centrum Łodzi

  • zatrudnienie na UoP lub B2B - do wyboru

  • płaską strukturę, indywidualne podejście i szybkie podejmowanie decyzji

  • pakiet opieki medycznej w Medicover

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy oraz brak nadgodzin (szanujemy Twój czas, work-life balance i potrzeby rodzinne)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • pakiet medyczny

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Proste zadanie do wykonania w domu

3

Rozmowa video / Spotkanie face to face

Proces rekrutacji w Listonic.

Jeśli przeglądając Twoje CV ocenimy, że możesz być odpowiednią osobą na tym stanowisku, to:

1. Zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy wstępną rozmowę telefoniczną.

2. Jeśli obie strony podtrzymają zainteresowanie, poprosimy Cię o wykonanie prostego zadania w domu.

3. Jeśli zarówno Ty, jak i my będziemy dalej zainteresowani, porozmawiamy

na video lub spotkamy się face to face.

4. Złożymy ofertę, lub podziękujemy za udział w rekrutacji. Jeśli będziesz chciał(a), podzielimy się feedbackiem.

Listonic

W Listonic tworzymy światowej klasy aplikacje mobilne, które pomagają oszczędzić czas, pieniądze i prowadzić zdrowszy styl życia milionom użytkowników na całym świecie, a także aktywnie wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem projekty zewnętrzne, w których widzimy duży potencjał. Pracujemy w zgranym zespole, stawiamy na nowoczesny stack technologiczny, jakość UX oraz szybkie podejmowanie decyzji.

Przewiń do profilu firmy