Oferta pracy

Senior IT Analyst

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

DiverseCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach  profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Senior IT AnalystNumer ref.: MH/SIAnb/08/2020

Zadania na stanowisku

  • Wyjaśnianie wymagań i przygotowywanie dokumentacji (w Jira) oraz ścisła współpraca z zespołem Scrum i interesariuszami biznesowymi
  • Uzyskiwanie, weryfikowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Zapewnianie zgodności i przejrzystości wymagań - pośrednik między biznesem a IT
  • Analiza i projektowanie rozwiązań IT we współpracy z innymi współtwórcami
  • Zapewnienie obsługi/supportu L3 dla incydentów i problemów
  • Wsparcie w budowaniu i ustalaniu priorytetów backlogu produktu

Wymagania

  • Biegła znajomość j.angielskiego
  • Znajomość narzędzi: Java SE, Microservices, OSB, REST Services, Spring, Webservices, JIRA, Confluence, Splunk, App Dynamics, BPMN, UML
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie z SQL

Oferujemy

  • Współpracę na podstawie B2B
  • Obecnie pracę 100% zdalną do odwołania, następnie z biura w Gdańsku z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity- pakiet medyczny/sportowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy