Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior IT Analyst

PSE INNOWACJE SP Z O O

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych i modelowanie wymagań wobec rozwiązań IT (w szczególności analiza wymagań w obszarach infrastruktury IT i cyberbezpieczeństwa).

  • Praca nad wyborem, dostosowaniem i wdrożeniem gotowego rozwiązania, w szczególności zarządzanie wymaganiami na etapie postępowania przetargowego oraz wdrożenia systemu.

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, standardów (np. SDP), prezentacji, etc.

  • Modelowanie obszaru biznesowego wspieranego przez projektowane rozwiązanie IT.

  • Przygotowywanie specyfikacji dla zespołów wytwórczych rozwiązania IT.

  • Zarządzanie zakresem funkcjonalnym powierzonych elementów rozwiązań IT.

  • Współtworzenie standardów w obszarze analizy biznesowej oraz systemowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z obszaru infrastruktury i bezpieczeństwa.

  • Znajomość metod i narzędzi analizy biznesowej i systemowej.

  • Znajomość procesu wytwórczego oprogramowania oraz specyfiki wdrożeń produktów gotowych.

  • Znajomość klas technologii wykorzystywanych w rozwiązaniach informatycznych.

  • Znajomość narzędzi EA

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluance.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji. Indywidualne doświadczenie i wkład są częścią unikalnych rozwiązań IT dla rozwoju energetyki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji
1

Ocena doświadczenia na bazie przesłanego CV

2

Rozmowa telefoniczna / review cv

3

Opcjonalnie - rozmowa techniczna

4

Przedstawienie oceny / oferty przez PSE Innowacje

5

Podjęcie ostatecznej decyzji przez kandydata

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania IT dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych, co jest naszym wkładem w budowanie innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.

Przewiń do profilu firmy