Senior IT developer z językiem niemieckim

Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Hausengel to przedsiębiorstwo rodzinne, które z sukcesem już od 2005 roku pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia osobom chętnym pracować jako opiekun u niemieckich rodzin. Jesteśmy grupą dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na sześciu europejskich rynkach. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce możemy osiągnąć sukces. Zostań członkiem rodziny Hausengel, zgłoś się już dziś i poczuj naszą kompleksową opiekę!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej międzynarodowej struktury oraz rozbudową naszego działu IT poszukujemy zmotywowanych osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przebudowa i rozbudowa bazy danych z wykorzystaniem frontend Access i backend SQL
  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania oraz realease management,
  • Wsparcie pracowników przy wprowadzaniu nowego oprogramowania w firmie,
  • Tworzenie i rozwijanie bazy danych SQL, PostgreSQL,
  • Konserwacja i testowanie komponentów oprogramowania
  • Dbanie o funkcjonalność, jakość i wydajność wdrażanego oprogramowania,
  • Współpraca z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi,
  • Adaptowanie systemów IT do specyfiki nowego oprogramowania,
  • Administracja i analiza infrastruktury systemów IT przedsiębiorstwa oraz planowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego w centrum danych,
  • Tworzenie i rozwijanie istniejącej bazy danych programu Access,
  • Tworzenie, optymalizacja aplikacji internetowych i mobilnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe. Studia informatyczne, w obszarze programowania lub pokrewnym,
  • Minimum dobra (poziom B2) znajomość j. niemieckiego jest warunkiem koniecznym,
  • Znajomość procesów biznesowych,
  • Umiejętność zarządzania projektami i organizacja czasu pracy własnej,
  • Doskonała znajomość MS Access i T-SQL jest warunkiem koniecznym,
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z językami: Python, Javascript, Java, XML
  • Swoboda w obsłudze środowiska Linux,
  • Doświadczenie w pracy z  MS Access i T-SQL,
  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL, MS-SQL oraz w pracy z bazami danych Access,
  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania Git,
  • Mile widziana znajomość CSS,
  • Znajomość z zakresu architektury www, jak np. MVC (Model-View-Controller).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozbudowany program benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie zdrowotne, owoce i inne),
  • Praca pełna wyzwań pozwalająca na rozwój zawodowy,
  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa,
  • Możliwość wykonywania pracy w systemie Home-Office.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HAUSENGEL INTERNATIONAL POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Poznaniu (ul. Szkolna 5 lok. 15, 61-832 Poznań KRS: 0000389293) moich danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby prowadzonej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych na podobne stanowiska.”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji jest HAUSENGEL INTERNATIONAL POLSKA sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (ul. Szkolna 5 lok. 15, 61-832 Poznań, KRS: 0000389293). Dane są zbierane, po wyrażeniu zgody, dla potrzeb trwającej rekrutacji lub także przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji. Zgoda na udział w rekrutacjach powinna zostać udzielona np. w formie przedstawionej poniżej i może zostać w każdym czasie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania danych osobowych w okresie sprzed jej wycofania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy