Senior IT Infrastructure Administrator (Data Center Services Team)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WAN

  • LAN

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie siecią WAN/LAN oddziałów Banku;

  • Opracowywanie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa na zaporach sieciowych (Cisco, PaloAlto, Checkpoint);

  • Administrowanie infrastrukturą sieciową w Data Center opartą o urządzenia Cisco;

  • Automatyzacja zadań związanych z obszarem sieciowym;

  • Przygotowanie projektów technicznych rozwiązań sieciowych;

  • Współpraca z Architektami Technicznymi w zakresie rozwiązań sieciowych;

  • Wdrażanie rozwiązań z zakresu rozwiązań Cloud, SDN, SDA, SD-WAN w Banku;

  • Przygotowanie i utrzymywanie dokumentacji oraz procedur.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu technologii sieciowych;

  • Praktyczna znajomość konfiguracji w jednej lub kilku dziedzin:

  • przełączników serii Cisco Nexus w środowisku Data Center;

  • protokołów routingu dynamicznego w złożonej sieci WAN opartej o routery Cisco;

  • urządzeń kontroli dostępu Cisco ISE/kontrolerów Cisco sieci bezprzewodowej/zdalny dostęp Cisco Anyconnect;

  • rozwiązań SDN, SDA, SD-WAN;

  • rozwiązań chmurowych.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość konfiguracji zapór sieciowych Cisco ASA (PaloAlto/Checkpoint – dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca zdalna (obecnie 100%, po pandemii 50%);

  • Współpraca z kilkoma zespołami SCRUM oraz z wykorzystaniem Kanban;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wellbeingowy

  • system kafeteryjny

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych, oferujemy Ci także pracę. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Przewiń do profilu firmy