Oferta pracy

Senior IT Recruiter

Accenture Corporate Function

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za proces rekrutacji end to end do jednego z obszarów biznesowych.

  • Będziesz budować i realizować strategię rekrutacyjną w zakresie powierzonego obszaru biznesowego.

  • Będziesz mieć szansę, aby uczestniczyć w wewnętrznych projektach i działaniach employer branding (m.in. targi pracy, spotkania ze studentami, warsztaty).

  • Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów, chętnie wdrażamy nowe innowacyjne rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letniego doświadczenia w samodzielnej rekrutacji specjalistów IT - budowanie strategii pozyskiwania talentów i jej skuteczna realizacja; znajomości trendów i narzędzi.

  • Zrozumienia jak obecnie wygląda i funkcjonuje rynek specjalistów IT.

  • Dojrzałości biznesowej i wysokiej kultury osobistej.

  • Umiejętności nawiązywania partnerskich i efektywnych relacji partnerami biznesowymi.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego – minimum na poziomie B2.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport).

  • Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.

  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).

  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.

  • Różne aktywności w ramach Happiness at work oraz inicjatywy sportowe.

  • Pracę zdalną oraz elastyczny czas pracy.

  • Płatny program poleceń pracowników.

  • Możliwość dołączenia do zespołu specjalistów, otwartych na wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń.

  • Pracę w zespole który potrafi się wzajemnie wspierać i dbać o siebie.

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • program akcji pracownicznych

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!