Oferta pracy

Senior IT Recruiter

PwCO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych do obszaru Technology;

  • Przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych, prowadzenie interviews i rekomendacja kandydatów;

  • Bezpośrednia współpraca z kadrą managerską wewnątrz organizacji;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych;

  • Udział w dodatkowych projektach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru technologii w wewnętrznym dziale HR lub agencji rekrutacyjnej;

  • Znajomość lokalnego rynku pracy oraz rozbudowana sieć kontaktów wśród potencjalnych kandydatów;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, dynamika działania, samodzielność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość programu Excel i Power Point.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów;

  • Możliwość wzięcia udziału w innych projektach z obszaru HR;

  • Bogaty pakiet benefitów i szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program buddy

  • swoboda leczenia

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Przewiń do profilu firmy