Logo Pracuj.pl

Senior IT Recruitment Specialist

HR Instytut Katarzyna JasińskaO firmie

9 000–12 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
  • Zamieszczanie ogłoszeń
  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i pracownikami
  • Rozwijanie swoich umiejętności rekrutacyjnych poprzez udział w licznych szkoleniach
  • Administracja bazą kandydatów i jej aktualizacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w IT- warunek konieczny (branże: outsourcing IT, agencje rekrutacyjne)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2)
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9000-12000zł podstawa) oraz wysoką premię
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinasowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w biurze
  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji:

  • Rozmowa telefoniczna/online z rekruterem
  • Rozmowa z pracodawcą
  • Decyzja

HR Instytut Katarzyna Jasińska

Dla naszego Klienta- czołowego dostawcy usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu, wspierającego i realizującego projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą- poszukujemy osoby do pracy jako:

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji IT

Lokalizacje: Warszawa/Poznań/Gdańsk/Kraków/Wrocław/Katowice

Jesteśmy nowoczesną firmą HR - proponujemy usługi dla biznesu: specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska kierownicze i specjalistyczne- w całej Polsce.

Naszą ambicją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Naszą misją jest łączenie ludzi - pracodawców z najlepszymi dla nich pracownikami i pracowników z najlepszymi dla nich pracodawcami. Dzięki temu obie strony mogą realizować swoje cele.

Senior IT Recruitment Specialist, Warszawa