Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

senior IT recruitment specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 20.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś expertem w obszarze rekrutacji IT, czujesz się tym jak ryba w wodzie i interesuje Ciebie praca w dużej firmie rekrutacyjnej, to zapraszamy do zespołu Randstad Professionals!

    Nr ref.: /345/08/2019/AR/43962
    Warszawa
    oferujemy
    • umowę o pracę bez okresu próbnego
    • możliwość premii co miesiąc
    • opiekę medyczną
    • kartę sportową
    • szkolenia wewnętrzne z kompetencji miękkich
    • dobrą lokalizację biura
    • możliwość pracy z domu raz w tygodniu
    • elastyczny czas pracy - zaczynasz pracę między 8-10 i pracujesz 8 godzin
    zadania
    • realizacja rekrutacji na różnorodne stanowiska IT ( perm oraz contracting)
    • aktywnie pozyskiwanie specjalistów z rynku oraz budowanie sieci kontaktów
    • utrzymywanie kontaktu z klientami w trakcie prowadzonych rekrutacji
    • prowadzenie rozmów z klientami min. przy omawianiu profilu czy podsumowaniach rekrutacji
    • wsparcie pozostałych osób z zespołu
    • przygotowanie rekomendacji kandydatów dla klientów

    oczekujemy

    • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji z obszaru IT
    • preferowane min. 2-3 lata doświadczenia
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • samodzielności
    • umiejętności budowania relacji
    • nastawienia na cel

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47