Oferta pracy

Senior IT Rekruter - Team Lead

WINGED IT SP Z O O

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT oraz techniczne (wyszukiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów, tworzenie raportów, wspólna praca nad ogłoszeniami, w końcu co kilka głów to nie jedna :));

  • Sourcing i direct search, czyli wyszukiwanie różnymi metodami kandydatów najbardziej dopasowanych do wymagań naszych Klientów;

  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami o różnych profilach m.in. programiści, testerzy, analitycy biznesowi, managerowie projektu, konsultanci SAP (jest u nas naprawdę spora różnorodność :));

  • Koorydynacja pracy zepsołu Sourcerów i Junior Rekruterów;

  • Udział w cotygodniowych spotkaniach naszego teamu (obecnie online);

  • Wspieranie kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacyjnego;

  • Ciągłe doszkalanie się; udział w webinarach, szkoleniach, spotkaniach tematycznych itd.;

  • Możliwość udziału w wybranych, dodatkowych projektach.

  • Dla chętnych udział w zagranicznych eventach branżowych (byliśmy już w Japonii i wielu krajach europejskich, w tym roku planujemy dalsze podróże :)).

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w rekrutacji, w tym min. 2 lata w branży IT;

  • Wiedza z obszaru IT umożliwiająca sprawną analizę profilu kandydata oraz pisanie spersonalizowanych ofert (wiedza teoretyczna na temat ról w procesie developmentu, analizy biznesowej, programowania, testowania, QA czy zarządzania projektami);

  • Praktyczna znajomość narzędzi i metod stanowiących podstawę pracy rekrutera (m.in. Linkedin, boolean search, direct search);

  • Biegłą znajomość j. angielskiego (C1);

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i rozmowy;

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność wyznaczania priorytetów;

  • Nastawienie na pracę zespołową oraz otwartość na zmiany.

Mile widziane

  • Znajomość na poziomie B2 lub wyżej dodatkowego j. obcego.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte o podstawę oraz przejrzysty system premiowy;

  • Możliwość pracy 100 % zdalnie (choć bardzo lubimy wspólne świętowanie i spędzanie razem czasu, będzie nam bardzo miło, jeśli w tych aktywnościach do nas dołączysz :);

  • Szkolenia z zakresu rekrutacji oraz sourcingu;

  • Wspólne wypady na wake'a i w góry;

  • Możliwość zdobycia wiedzy o różnych branżach (m.in. branży kosmicznej, fintech, pharma/biotech, digital, data science, AI/ML, e-commerce czy telco);

  • Dobrze ułożony onboarding, dzięki któremu szybko wejdziesz na 100% do naszego zespołu :);

  • Brak KPIów, targetów i innych tego typu rozwiązań;

  • Możliwość wdrażania w życie swoich pomysłów (im masz ich więcej, tym lepiej; jesteśmy otwarci na szukanie kreatywnych rozwiązań;

  • Płaską strukturę i przyjazną atmosferę w pracy (bierzemy pod uwagę zdanie każdej osoby w teamie bez względu na poziom doświadczenia).

Lokalizacja: Zdalnie lub Warszawa

Jesteśmy firmą rekrutacyjną i consultingową. Od 5 lat z sukcesami budujemy zespoły IT dla kilkudziesięciu klientów z 4 kontynentów. Z nami odkryjesz specyfikę pracy m.in w takich branżach jak: Aerospace, FinTech, Pharma/Biotech, Digital, Data Science, AI/ML czy e-commerce.

Pracujemy zarówno z korporacjami, jak i z SME oraz startupami. Skupiamy się na projektach międzynarodowych, nie raz w odległych częściach świata (Japonia, ZEA, Kanada i wiele innych). Z myślą o klientach globalnych stworzyliśmy także dedykowaną ofertę oraz stronę internetową pod marką doITinPoland https://doitinpoland.com/

Obecnie, do naszego zespołu poszukamy kolejnego doświadczonego Rekrutera/ki. Zapraszamy do nas osoby dla których rekrutacja IT jest przyjemnością i pozwala realizować się zawodowo.

Szukamy osoby, która lubi kontakty z ludźmi, ogarnia tematy techniczne i chciałaby łączyć fajnych pracodawców z najlepszymi kandydatami.

Dołączając do nas staniesz się częścią zgranego zespołu, w którym cenimy życzliwość, zaangażowanie, poczucie humoru oraz stawiamy na profesjonalizm.

Zapraszamy na pokład! :)

Przewiń do profilu firmy