Oferta pracy

Wymagane

  • Jenkins

  • Git

  • OpenShift

  • Docker

  • CRI-O

  • Kubernetes

  • Bash

  • Python

  • Ruby

  • PostgreSQL

  • Oracle DB

  • IBM WebSphere

  • Tomcat

  • Zabbix

  • Elasticsearch

  • Dynatrace

  • Sysdig

Mile widziane

  • Scrum

  • Kanban

  • golang

  • C++

  • Java

  • Ruby

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie systemami w oparciu o nowoczesne i cenione na świecie technologie,

  • Budowanie i rozwijanie kompetencji DevOps wspierając automatyzację procesów,

  • Dbanie o bezpieczeństwo zarządzanych systemów IT,

  • Wspieranie projektów technologicznych oraz biznesowych swoją wiedzą i doświadczeniem,

  • Praca w gronie doświadczonych specjalistów i ekspertów, w jednym z najszybciej rozwijających się zespołów w banku.

Nasze wymagania

  • Pasjonuje Cię praca przy nowoczesnych technologiach, ciągle dążysz do doskonalenia siebie oraz kładziesz silny nacisk na rozwój,

  • Posiadasz znajomość podstawowych założeń metodyk DevOps oraz towarzyszących technologii: Jenkins, git, OpenShift, Docker, CRI-O, Kubernetes,

  • Ciągle automatyzujesz swoją pracę przy pomocy: bash, python, ruby,

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie wybranych technologii: PostgreSQL, Oracle DB, IBM WebSphere, Tomcat, działających na platformie Linux, AIX,

  • Znane Ci są powszechne narzędzia do monitoringu: Zabbix, Elasticsearch, Dynatrace, Sysdig,

  • Potrafisz analizować kod, logi systemowe, czytać dokumentację techniczna, samodzielnie rozwiązywać problemy,

  • Jesteś gotowy do pełnienia dyżurów on-call,

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie pracy w Agile (Scrum, Kanban),

  • Znajomość podstaw jednego z języków programowania golang/c++/java/ruby,

  • Doświadczenie w pracy z potokami CI/CD (Jenkins).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • Wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • Możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością