Logo Pracuj.pl

Senior Java Backend Developer

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Spring Cloud

  • JUnit

  • Spring Testing

  • REST

  • JSON

  • SoapUI

  • JSONApi

  • OpenApi

  • Jetbrains IntelliJ IDEA

  • Apache Kafka

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji oraz interfejsów wspierających rozwój Leroy Merlin Polska,
  • Współtworzenie standardów programistycznych wykorzystywanych przez zespół,
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania i rozwój istniejących aplikacji oraz interfejsów w celu utrzymania ciągłości funkcjonowania biznesu Leroy Merlin Polska,
  • Aktywne uczestnictwo w pracy zespołu programistycznego,
  • Naukę i nadzorowanie prac mniej doświadczonych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji po stronie backendu jest dla Ciebie nie tylko pracą ale i pasją;
  • Chcesz uczestniczyć w projektach digitalizujących procesy biznesowe;
  • Pisanie testów przy pomocy JUnit / Spring Testing nie jest Ci obce;
  • Znasz relacyjne bazy danych (MySQL, MSSQL);
  • Pracujesz z systemami kontroli wersji (GIT) i repozytorami kodu (GitLab, GitHub);
  • Umiesz pracować wykorzystując potoki CI/CD, także w środowisku DevOps;
  • Potrafisz pracować w otoczeniu projektowym, chętnie dzielisz się wiedzą i wspierasz innych członków zespołu.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej lub w hybrydowym modelu pracy w nowoczesnym biurowcu FOREST;
  • Wybór dogodnej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Dostęp do technologii - nie mamy ograniczeń - pracujemy na rozwiązaniach wysoko ocenianych przez Gartnera;
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń, kursów Google/ Coursera i nie tylko;
  • Nieformalną atmosferę pracy - mamy w sobie luz, skracamy dystans 😉
  • Samodzielność działania, realny wpływ na projekty, również te międzynarodowe - nuda i rutyna są nam obce;
  • Bezpośredni udział w technologicznej transformacji naszej firmy;
  • Udział w programach rozwojowych - bo dla nas Twój rozwój jest ważny (zarówno ekspercki, jak i liderski);
  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz prawa do nabycia akcji Grupy Adeo!
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów Worksmile, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wsparcie finansowe przy zakupie pierwszego mieszkania, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • Akcjonariat pracowniczy
  • Premie kwartalne

Senior Java Backend Developer, warmińsko-mazurskie