Logo Pracuj.pl

Senior Java Developer

SOFTWAREHUT SP. Z O.O.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Hibernate

  • Docker

  • Kubernetes

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • Bash

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad dopasowanym do Ciebie projektem,
  • Współpraca z zespołem oraz Klientami międzynarodowymi,
  • Estymacja i studium wykonalności poszczególnych zadań,
  • Dostarczanie implementacji,
  • Rozwiązywanie problemów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java (Java 8 lub wyższa),
  • bardzo dobra znajomość Spring Framework,
  • solidna wiedza na temat relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • doświadczenie z Hibernate, JPA,
  • dobra znajomość architektury mikroserwisów i technik konteneryzacji (Docker / Kubernetes),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (co najmniej B1/B2),
  • umiejętność pisania formalnej dokumentacji oprogramowania,
  • doświadczenie w pracy z technologiami hostingu w chmurze (AWS / Google / Cloud Azure),
  • doświadczenie w budowaniu potoku produkcyjnego,
  • doświadczenie z technologiami Front-end będzie korzystne (Vue / React / JavaScript / CSS / Bootstrap),
  • zrozumienie idei testów jednostkowych, metodologii testowania oprogramowania i wyzwań,
  • znajomość GIT,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

  • AWS (S3, SQS, Cognito), XSLT, Agile, Apache Wicket, Apache Kafka, NoSql, Dagger, Keycloak, Linux, Bash.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • project manager

To oferujemy

  • Pizza Fridays,
  • możliwość pracy z biura lub zdalnie,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • Karta Multisport,
  • elastyczny czas pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • możliwość udziału w zajęciach SoftwareHut Speaking (nauka wystąpień publicznych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

SOFTWAREHUT SP. Z O.O.

SoftwareHut to firma zajmująca się tworzeniem i rozwijaniem systemów informatycznych oraz świadcząca usługi outsourcingu IT, która jest częścią TenderHut - Technologicznej Grupy Kapitałowej.

Posiadamy 9 biur w Polsce: w Białymstoku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Chorzowie, Olsztynie i Przemyślu. Praca zdalna także nie stanowi dla nas problemu.

SoftwareHut liczy już ponad 200 pracowników i na tym nie poprzestajemy, ciągle rośniemy w siłę. Ponadto współpracujemy z klientami międzynarodowymi. Dlatego jeżeli potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej i chcesz rozwijać się razem z nami, to konieczne sprawdź nasze ogłoszenie i aplikuj! A my znajdziemy dla Ciebie dopasowany do umiejętności projekt.

Senior Java Developer, Białystok