Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Java Developer

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie, która pozwoli Ci na współpracę w projekcie przy zastosowaniu architektury mikroserwisowej.

    Miejsce pracy: Białystok

    O projekcie:

    Aktualnie poszukujemy osób, które zajmą się pracą nad międzynarodowym projektem. Pracując w projekcie będziesz zajmował się aplikacją fin-tech obsługującą globalne banki i instytucje finansowe.

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii Java EE
    • Testowanie i utrzymanie istniejących aplikacji
    • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w Java minimum 3 lata
    • Dobra znajomość Java EE lub Spring
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość SVN/Git, Eclipse/IDEA,
    • Znajomość ORM (np. Hibernate)
    • Znajomość SQL i systemów bazodanowych
    • Znajomość Maven i/lub Gradle
    • Znajomość HTML, XLM, CSS
    • Doświadczenie w pracy z CI/CD

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość WebSphere, Oracle SQL, BPML

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji kandydata)
    • Pełen pakiet benefitów
    • Dogodną lokalizację

    Prosimy aplikować za pomocą formularza aplikacyjnego, wciskając przycisk poniżej.