Senior Java Developer

Capgemini Software Solutions Center

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

  • MS SQL

  • Maven

  • Git

  • Jenkins

O projekcie

Jako Senior Java Developer będziesz budować i rozwijać systemy mające bezpośredni wpływ na architekturę i rozwiązania technologiczne wykorzystywane w oprogramowaniach dla światowych liderów z branży motoryzacyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, telekomunikacyjnej i publicznej.

Będziesz rozwijać się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwijanie nowoczesnych aplikacji dla klientów zewnętrznych w technologiach jak Java (Spring / JEE), Quarkus, Micronaut, Apache Kafka, Docker, Kubernetes, AWS / Azure, NoSQL, Keycloak, jBPM / Kogito czy MuleSoft.

  • proponowania usprawnień technicznych i funkcjonalnych dla zwiększenia wartości produktu;

  • pisanie i testowanie wysokiej jakości kodu łatwego w utrzymaniu;

  • czynny udział w analizie wymagań;

  • interakcje z zespołem i z klientem;

  • raportowanie szans i zagrożeń technicznych w celu zapewnienia jak największej efektywności pracy.

Nasze wymagania

  • ponad 5-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE z umiejętnością wykorzystania Java 8+;

  • umiejętność programowania w technologii Java z wykorzystaniem Spring, Hibernate, Maven i Git (np. GibHub, GitLab, Bitbucket);

  • praktyczna znajomość technologii webowych (np. JavaScript [Angular, React, Vue.js], JSP, JSF, Struts, XML, RESTful services, Web Services, Servlets);

  • znajomość produktów bazodanowych relacyjnych (np. Oracle/SQL Server) lub nierelacyjnych (Redis/MongoDB);

  • zrozumienie Architektury Mikroserwisów;

  • płynna znajomość języka angielskiego;

  • mile widziana znajomość Openshift/AWS.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;

  • hybrydowy, elastyczny model pracy;

  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej

  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;

  • możliwości rozwoju, a wśród nich:

  • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,

  • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),

  • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,

  • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,

  • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,

  • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, [email protected]),

  • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;

  • pakiet relokacyjny;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozmowa telefoniczna

3

Telco

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Oferta

Software Solutions Center we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy