Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Java Developer

Gabos SoftwareO firmie

  • Katowice, Gliwice

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • Git

  • SVN

  • Maven

  • Hibernate

  • Docker

  • SQL

Mile widziane

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu oraz planowaniu;

  • Tworzenie oraz rozwój oprogramowania i systemów opartych na Java;

  • Dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code;

  • Współpraca z architektami, analitykami i deweloperami;

  • Współdecydowanie o tym jak zespół planuje swoją pracę;

  • Dbałość o wydajność i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne;

  • Minimum 4-5 letnie doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w Java;

  • Znajomość Java 7, 8 i 11, Spring framework, Spring Boot, EJB, GIT, SVN, Maven, Spring Data JPA, Hibernate, JUnit, javaFX, docker;

  • Znajomość WebServices (SOAP i REST);

  • Dobra znajomość SQL oraz bazy danych Oracle;

  • Umiejętność projektowania wysokodostępnych i niezawodnych aplikacji;

  • Znajomość nowych trendów i technologii IT;

  • Znajomość procesów wytwórczych oprogramowania;

  • Znajomość narzędzi JIRA;

  • Mile widziane doświadczenie w frameworku Angular;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zangażowanie;

  • Dyspozycyjność;

  • Rzetelność;

  • Zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO realizującej projekty informatyczne dla podmiotów leczniczych

  • Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,

  • Zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Gabos Software

Gabos Software specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy