Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Java Developer

Mindbox S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Mindbox S.A.

Kraków

Kraków

Ambitna polska firma IT – Mindbox S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Osoba zainteresowana rolą będzie zajmowała się za wszelkimi aspekty dostarczania oprogramowania użytkownikom, od rozwoju poprzez wsparcie aplikacji w obszarze projektów bankowych na arenie międzynarodowej.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji internetowych
  • rozwój aplikacji finansowych
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych aplikacji

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia hands-on w programowaniu
  • Dobra znajomość: Java 8/11, Spring, Maven, Hibernate , Usługi sieci Web REST
  • Angielski co najmniej poziom B2

Mile widziane:

  • Front-end: JavaScript, React, HTML, CSS
  • Znajomość technologii - Mule, AWS, Salesforce, GCP
  • Doświadczenie w realizacji procesów CI/CD

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie B2B do 21 000 PLN +Vat lub adekwatnie na UoP
  • Pracę częściowo zdalną po okresie wdrożenia w projekt
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • Współpracę na stałe, w perspektywie długoterminowej
  • stabilną pracę w zgranym, multikulturowym zespole

Poznaj nas bliżej www.mindboxgroup.com

Ogłoszenie archiwalne