Oferta pracy

Senior Java Developer

InPost

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

InPost

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • SQL

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • implementacja nowych i rozwój istniejących funkcjonalności;

  • uczestnictwo w procesie analizy, projektowania, implementacji oraz testowania nowych funkcjonalności;

  • planowanie i implementacja poprawek w procesie ciągłej integracji;

  • współpraca z całym zespołem – programistami, testerami, PO, SM;

  • proponowanie oraz budowanie nowych funkcjonalności;

  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zespołem;

Nasze wymagania

  • minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenia w pracy w metodykach zwinnych

  • głębokiego zrozumienia technologii, a także rynkowych trendów i standardów w wytwarzaniu oprogramowania

  • doświadczenia w projektowaniu skalowalnych i wydajnych systemów rozproszonych

  • praktycznej znajomości Java, Spring, Docker, Kubernetes, Apache Kafka, Rabbit MQ, Apache Active MQ

  • wysokiego stopnia zrozumienia potrzeby automatyzacji procesu dostarczania oprogramowania i praktycznego doświadczenia w tym zakresie

  • dobrej znajomości baz danych relacyjnych i NoSQL, takich jak PostgreSQL, MongoDB, Redis, Cassandra

  • proaktywności w proponowaniu rozwiązań, wzorców architektonicznych oraz tworzenia prototypów

  • znajomość zasad clean code

  • znajomość design patterns

  • doświadczenia w pracy według praktyk CI/CD

  • samodzielności, proaktywności, organizacji pracy własnej i zespołu produktowego

  • znajomość domain-driven-design

  • znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • możliwość pracy w 100% zdalnej albo w modelu hybrydowym (wszystko zależy od Ciebie! :-))

  • umowę o pracę/ kontrakt B2B (wybór należy do Ciebie! :-)) i stabilność zatrudnienia

  • dofinansowane benefity, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • zaangażujemy Cię też w przeróżne inicjatywy wewnętrzne, w których będziesz mógł się spełniać

  • dajemy też dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień

  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Jesteśmy liderem na Rynku! Każdy Pracownik ma na to wpływ!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

InPost

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 400 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy