Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Java Developer

ReX Recruitment Exchange

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest globalna firma oferująca szeroko rozumiane usługi doradztwa biznesowego, technologii i bezpieczeństwa. Wszelkie działania podejmowane przez twojego przyszłego pracodawcę są zgodne z wartościami D&I oraz Sustainability, o czym świadczą wyróżnienia, na przykład "Most Sustainable International Companies"

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • Maven

  • Git

  • Java

  • REST API

Mile widziane

  • Kafka

  • EDA

  • OpenShift

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • praca z ekspertami technicznymi z Polski i podnoszenie swoich klasyfikacji

  • praca z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami przy rozwoju oprogramowania

  • budowa aplikacji w oparciu o mikroserwisy

Wymagania pracodawcy

  • język ang. na poziomie B2+

  • 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java

  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych

  • znajomość i umiejętność stosowania dobrych praktyk programistycznych jak clean code

Pracodawca oferuje

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • program akcji pracowniczych

  • dostęp do platformy MyBenefit

  • karta Multisport

  • indywidualne wsparcie Doradcy Zawodowego

  • możliwość sesji z Trenerem.

  • szeroki pakiet szkoleń (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania kursów i certyfikacji)

  • dodatkowe zajęcia z języków obcych

  • różnorodne zajęcia Happiness at work

  • inicjatywy sportowe

  • elastyczne godziny pracy

  • Program Pomocy Pracownikom - bezpłatne wsparcie w zakresie jednorazowych konsultacji prawnych, finansowych i psychologicznych.

  • płatny program poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wsparcie Doradcy Zawodowego

  • zajęcia Happiness at work

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa techniczna

ReX (Recruitment Exchange) to platforma crowdstaffingowa tworząca sieć niezależnych partnerów biznesowych - freelancerów, którzy prowadzą najtrudniejsze i najbardziej wymagające procesy rekrutacyjne w całej Europie.

ReX to nowy wymiar rekrutacji. Daje niesamowitą możliwość uczestniczenia w ewolucji rekrutacji, która łagodnie i skutecznie synchronizuje potrzeby i potencjał sektora HR. Sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe i znajdujemy tych kandydatów, którzy dla innych są poza zasięgiem.

Przewiń do profilu firmy