Senior Java Developer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie, która pozwoli Ci na współpracę w projekcie przy zastosowaniu architektury mikroserwisowej.

    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje obowiązki?

    To zależy! Wierzymy, że zadowolenie z pracy wpływa pozytywnie na jej efektywność, dlatego też dopasujemy Cię do projektu, który będzie spełniał Twoje oczekiwania.

    Technologie i Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w Java min. 2 lata
    • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
    • Spring lub Java EE
    • SVN/Git, Eclipse/IDEA,
    • ORM (np. Hibernate)
    • SQL i systemy bazodanowe
    • Maven i/lub Gradle
    • HTML, CSS
    • Doświadczenie w pracy z CI/CD

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Szeroki pakiet benefitów
    • Dogodną lokalizację
    • Wsparcie zespołu i świetną atmosferę pracy.

    Prosimy aplikować za pomocą formularza aplikacyjnego, wciskając przycisk poniżej.