Logo Pracuj.pl

Senior Java Developer

ITSG sp. z o.o.O firmie

150,00–200,00
netto (+ VAT) / godz.
  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Hibernate

  • jUnit

  • Mockito

  • AssertJ

  • Git

Mile widziane

  • AWS

O projekcie

Obecnie poszukujemy Java Developera do projektów Szwajcarskiego klienta – topowego producenta ładowarek elektrycznych i rozwiązań do samochodów elektrycznych (takich jak stacje ładowania, systemy bilingowe, parkingi, etc.)

Obecnie zespół zajmuje się pracą nad przenośną stacją ładowania, gdzie wykorzystuje takie technologie jak Java 11, Spring, Hibernate, AWS, Event Driven Application (architektura), mikroserwisy.

Projekt jest w początkowej fazie rozwoju, a zespół składający się Expert oraz Senior Developerów, ma duży wpływ na stosowane rozwiązania.

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole developerskim w metodyce Scrumowej
  • Dobór technologii oraz implementacja nowych funkcjonalności
  • Wprowadzanie ulepszeń w isteniącym kodzie
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, wydajność, bezpieczeństwo tworzonych narzędzi
  • Współpraca z międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w języku Java
  • Praktyczna znajomość Spring, Hibernate
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, SQL)
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych (jUnit, Mockito, AssertJ)
  • Wiedza na temat Event driven application
  • Doświadczenie w pracy z Git
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Rozeznanie w obszarze architektury mikroserwisów
  • Doświadczenie z timeseries databases
  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (najlepiej AWS)
  • Doświadczenie z IoT
  • Znajomość Kafka, Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 150-200 pln + vat/h
  • Możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie)
  • Możliwość wyboru sprzętu
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Krótka, telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

2

Techniczna rozmowa rekrutacyjna online

3

Decyzja

Jesteśmy ITSG Global - nowoczesną i doświadczoną firmą typu software house. Od 2007 działamy w obszarach innowacyjnych technologii pomagając naszym Klientom efektywnie rosnąć. Nasze doświadczenie w Big Data, VR, IoT, UI/UX i innych dziedzinach pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi dla firm takich jak Starfish Storage, Device Insight, Craftguide, BEN Energy i wielu innych.

Senior Java Developer, lubuskie