Senior Java Developer

ITTI sp. z o.o.O firmie

13 000‐16 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Rubież 46, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior)

ITTI sp. z o.o.

Rubież 46

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 8 – bardzo dobra (preferowane 3+ lata doświadczenia)

  • REST API – dobra (preferowane 3+ lata doświadczenia)

  • Spring – dobra (preferowane 2+ lata doświadczenia)

  • Spring Boot – dobra (preferowane 2+ lata doświadczenia)

  • Hibernate – dobra (preferowane 2+ lata doświadczenia)

  • SQL (PostgreSQL) – dobra

  • GIT – dobra

  • Maven/Gradle – dobra

System operacyjny

O projekcie

Projekt : system web do graficznego tworzenia i wykonywania procedur testowych w standarcie OTX, z funkcjami debugowania i monitorowania wykonywanych procedur, system umożliwia pisanie i dodawanie rozszerzeń do procedur testowych

Stack technologiczny projektu: Java,Spring, SpringBoot, WebSocket,ReactJS , JS, HTML, CSS, SASS, RWD (Responsive Web Design), UX / UI,Gradle, Gulp, WebPack, Git, GitLab, Docker

Projekt : modularny system do zarządzania magazynami i produkcją (WMS - warehouse management system), system wykorzystuje podejście architektoniczne DDD (Domain Driven Design) z podziałem na domeny/konteksty funkcjonalne synchronizowane zdarzeniami

Stack technologiczny projektu: Java , Spring, SpringBoot, Kafka, Elasticseach, ReactJS , JS, HTML, CSS, SASS, RWD (Responsive Web Design), UX / UI,Gradle, Gulp, WebPack, Git, GitLab, Docker

Projekt : system do zarządzania i uruchamiania zautomatyzowanych procesów BPM integrujących definiowanie oraz uruchamianie środowisk testowych ESA

Stack technologiczny projektu: Java , Spring, SpringBoot, Camunda, AngularJS , JS, HTML, CSS, SASS, ,RWD (Responsive Web Design), UX / UI,Gradle, Gulp, WebPack, Git, GitLab, Docker

Projekt : przygotowanie dużego modularnego software-u (utrzymanie, bug-fixing, częściowo rozwój) do budowy, sterowania i zarządzania misją kosmiczną w ESA

Stack technologiczny projektu: Java, wielowątkowość w Java, OSGi, Karaf/Equinox, Zookeeper, ActiveMQ, PostgreSQL, Git, Jira, Confluence, Docker

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwój, testowanie i poprawki systemów w technologii Java

  • Udział w tworzeniu architektur aplikacji

  • Wykonywanie procedur jakościowych (Code Review)

  • Współtworzenie stosu technologicznego firmy (np. wprowadzanie nowych -wzorców projektowych, bibliotek i frameworków)

  • Wspieranie/mentoring programistów i innych członków zespołu

  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

  • Przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien mieć minimum 3-letnie doświadczenie jako programista (Java), ponadto wiedzę i doświadczenie w tworzeniu:

  • systemów w języku Java 8 (z wykorzystaniem Spring framework)

  • testów jednostkowych (JUnit) i integracyjnych

  • oprogramowania w grupie współpracujących ze sobą programistów (frontend, backend, devops)

  • modularnego kodu wykorzystującego wzorce projektowe

Mile widziane

  • Elasticsearch

  • Kafka

  • Postman

  • Pomysły na aktywne organizowanie nowych form wymiany wiedzy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-14

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • BDD

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w projektach dla Europejskiej Agencji Kosmicznej

  • Udział w projekcie budowy zaawansowanego systemu enterprise klasy WMS/MES wykorzystującego DDD/CQRS/Event sourcing

  • Możliwość pracy z nowymi technologiami (Kafka, Elasticsearch, Docker) i innymi językami programowania (Python, Groovy)

  • Możliwe formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B

  • Playroom (PlayStation, piłkarzyki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

spotkanie z liderem

3

(opcja) DemoDay

4

feedback

Od ponad 20 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Zapoznaj się z ofertą.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy