Senior Java Developer (systemy zarządzania ERP/CRM/workflow)

UNITY-T GROUP sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaFX

  • PostgreSQL

  • Spring Boot

  • Spring Framework

  • REST

  • Git

  • IntelliJ

  • Gradle

Mile widziane

  • Kubernetes

  • GitLab

  • Jenkins

  • Jira

  • RedMine

  • SOAP

  • MongoDB

  • Kotlin

  • React.js

  • TypeScript

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury oprogramowania.
  • Implementacja oprogramowania o wysokiej jakości.
  • Udział w wypracowaniu nowych rozwiązań technologicznych.
  • Udział w wypracowywaniu koncepcji naszych produktów.
  • Stałe nabywane wiedzy na temat najnowszych rozwiązań w zakresie najlepszych praktyk i narzędzi programistycznych.
  • Przekazywanie wiedzy mniej doświadczonym członkom Zespołu, code review.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Pielęgnacja oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie komercyjne w pracy na stanowisku Java Developera.
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii wymienionych w sekcji „Technologie – wymagane”.
  • Umiejętność tworzenia kodu zgodnie z zasadami SOLID, DRY.
  • Umiejętność tworzenia optymalnych kwerend PostgreSQL.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Chęć doskonalenia kompetencji i proponowania nowatorskich rozwiązań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii
  • Realny wpływ na tworzone produkty
  • Przyjazną, zespołową atmosferę
  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji

1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa techniczna

3

Zadanie rekrutacyjne

UNITY-T GROUP sp. z o.o. sp.k.

Od początku, głównym celem funkcjonowania Unity-t Group jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie IT.

Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta. Podczas naszych działań bardzo dużo uwagi poświęcamy użytkownikowi końcowemu.

Senior Java Developer (systemy zarządzania ERP/CRM/workflow), Łódź